Cennik

Tłumaczenie pisemne rozlicza się zgodnie z ilością stron. W tłumaczeniu zwykłym strona rozliczeniowa obejmuje 1600 znaków ze spacjami, a tłumaczenie poświadczone (zwane „przysięgłym”) 1125 znaków ze spacjami.

Tłumaczenie poświadczone (tzw. przysięgłe) na j. polski od 60 zł
Tłumaczenie poświadczone (tzw. przysięgłe) na j. angielski od 60 zł
Tłumaczenia zwykłe (1800 zzs.) na j. polski od 60 zł
Tłumaczenia zwykłe (1800 zzs.) na j. angielski od 60 zł
Tłumaczenie w trybie ekspresowym +50% stawki
Tłumaczenie specjalistycznie +25% stawki
Sprawdzenie tłumaczenia sporządzonego przez inną osobą 50% stawki za tłumaczenie
Tłumaczenie ustne – blok 4 h 600 zł

Każdy tekst podlega indywidualnej wycenie. Zapraszam do nadesłania tekstu do niezobowiązującej, bezpłatnej wyceny na adres: aleksandra.bacz@gmail.com

Za tłumaczenie w trybie ekspresowym uważa się:
• tłumaczenie z dnia na dzień lub na ten sam dzień – w przypadku tekstów do 5 stron obliczeniowych;
• tłumaczenie, którego objętość w przeliczeniu na jeden dzień roboczy w ramach uzgodnionego terminu (nie licząc dnia otrzymania tekstu) jest większa od 8 stron obliczeniowych.

Tłumaczenie wyjazdowe to takie, które odbywa się w odległości większej niż 50 km od miejsca zamieszkania tłumacza. W przypadku tłumaczenia wyjazdowego przyjmuje się, że czas pracy tłumacza wynosi przynajmniej osiem godzin dziennie. Do wartości tłumaczenia ustnego należy dodać koszty dojazdu na miejsce tłumaczenia liczone wg stawki 1 zł za kilometr. Dojazd na terenie Gliwic gratis. Tłumaczenia ustne rozliczane są w 4-godzinnych blokach.

Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Wycena tłumaczenia wykonywana jest bezpłatnie na podstawie wysłanych dokumentów. Zamówienie zostaje uznane za złożone, kiedy klient mailowo zaakceptuje wycenę i warunki tłumaczenia.

Call Now Button